@БАЛЗАМ ЗА УСНИ ЦРЕША 4.8g: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

@БАЛЗАМ ЗА УСНИ ЦРЕША 4.8g            

 

НЕГУВАЧКИ БАЛЗАМ ЗА УСНИ ОД ЦРЕША 4.8г

Неговиот сладок мирис од цреша и топива текстура ги прави вашите усни меки со нежен црвенкаст сјај.

 

НЕГУВАЧКИ БАЛЗАМ ЗА УСНИ ОД ЦРЕША 4.8г

Уживајте во сочните и примамливи усни.

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците