@КОСА КИСЕЛИНА DETOX ЗА КОСА 150: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

@КОСА КИСЕЛИНА DETOX ЗА  КОСА 150            

 

Detox киселина за миење на косата,  150мл

Поради својствата на оваа течност против каменец, косата е пофлексибилна. Детоксицирана, на косата и се враќа убавината и сјајот.
Дерматолошки тестирано
Содржи повеќе од 99% состојки од природно потекло.
Без бои и парабени.
УБАВИНАТА НА ЖЕНАТА & ПРИРОДАТА

Шишенце соодветно за рециклирање. Оваа течност не содржи силикон.

Детоксицирана, на косата и се враќа изгубениот сјај.
Отстранува 86%* честички кои ја загадуваат површината на косата
*Испитување на ефикасноста


ПРИМЕНА
Нанесете од течноста преку целата должина на косата пред последното миење, а потоа убаво измијте ја со вода.


АКТИВНА БИЛКА: МОРИНГА
Истражувачите на Cosmetique Vegetale одбраа екстракт од семки од моринга, билка која традиционално се користи за прочистување на водата. Белковините содржани во семките имаат способност да ја прочистуваат водата од нечистотиите.

 

Detox киселина за миење на косата,  150мл

Течност против каменец, за сјајна и еластична коса.

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците