@ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

@ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml            

 

ПУМПА ЗА ШИШЕ 300мл

Оваа прилагодлива пумпица е соодветна за шишенце од шампон од 300 мл од линијата Билна нега за коса. Со едно притискање ја добивате посакуваната количина на шампон.

 

ПУМПА ЗА ШИШЕ 300мл

За совршено дозирање на вашиот шампон за коса.

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците