PLAISIRS NATURE Мирис.вода малина/мента: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

PLAISIRS NATURE Мирис.вода малина/мента            

 

СЕНЗУАЛНА МИРИСЛИВА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА ОД МАЛИНА-МЕНТА 100мл

За раскошен и сензуален мирис, нашите експерти на Cosmetique Vegetale комбинираа  екстракт од малина со етерично масло од мента  за да создадат заводлива мирислива водичка за тело и коса.

Наша предност:
-97% состојки од природно потекло
-Алкохол од 100% билно потекло
-Без бои
-Веган*
-Шишенце соодветно за рециклирање
*Во мирис
**Производ без животински состојки

 

СЕНЗУАЛНА МИРИСЛИВА ВОДИЧКА ЗА ТЕЛО И КОСА ОД МАЛИНА-МЕНТА 100мл

Мирислива водичка за тело и коса со сензуален мирис на малина и мента.

Почитувани, посакуваниот производ во овој момент не може да се нарача. Ви благодариме за разбирањето!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 999 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка


Производите се исто така достапни и во продавниците