MONOI DE TAHITI: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

 

Редослед Производи по страна:


@EDT MONOI DE TAHITI

Мирисот на годишниот одмор во шишенце.СЕТ Monoi de Tahiti мирис на летото

Благодарение на овој сет вашата кожа и коса се меки и неодоливо мирисливи. Препуштете се на бранот на свежина и егзотичен мирис.

19
1.979,00 ден.
2.446,00 ден.MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА

Гел за туширање и шампон за коса во една формула.MONOI DE TAHITI СУВО МАСЛО 125 ml

Интензивно хидрирана и неодоливо мирислива кожа!СЕТ Monoi de Tahiti нега на тело

Затворете ги очите, вдишете и веќе сте на плажа...

16
1.478,00 ден.
1.756,00 ден.@MONOI DE TAH ХИДР.МИРИС. ВОДИЧКА ЗА ТЕЛ

Уживајте во прекрасниот мирис на летен одморMONOI DE TAHITI ДРАГОЦ. СУВО МАСЛО 100ml

Хидратизирана, блескава и неодоливо миризлива кожа.@MONOI DE TAHITI МАСЛО ОД ТИАРА 100 мл

Масло со егзотичен мирис за тело и коса.СЕТ Monoi de Tahiti за убавина

Откријте ја убавината на тахиќанките благодарение на овој сет со традиционално масло кое ја штити кожата и косата од сушење предизвикано од надворешното влијание (море, сонце).

16
1.478,00 ден.
1.756,00 ден.MONOI DE TAHITI ГЕЛ ЗА ТЕЛО И КОСА 400ml

Гел за туширање и шампон за коса во една формула.

1